افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 20 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31871 تعداد نوشته های امروز : 0×
پایانی بر ۱۹ ماه حواشی «ترای اتلون» در کرمانشاه/ مهدی حقی رئیس هیات شد 
30 خرداد 1403 - 13:40
شناسه : 61507

آذر سال ۱۴۰۱ بود که با پایان دوره چهار ساله ریاست فاطمه واحدی در راس هیات ترای اتلون(سه گانه) کرمانشاه و شروع فرآیندهای مقدماتی برگزاری انتخابات این هیات، حواشی و تنش‌های آن هم آغاز شد. 

پ
پ

اختلاف نظر فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان بر سر چینش اعضاء مجمع و اعتراض یکی از کاندیداها سبب شد، انتخابات این هیات به تعویق بیفتد تا اینکه در نهایت موضوع به دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارتخانه ارجاع شد تا به عنوان حَکم داوری کند. 

پس از چند ماه کش و قوس این بار دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارتخانه دستور داد تا فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نشستی مشترک به تفاهم رسیده و فراخوان ثبت نام کاندیداها نیز مجددا انجام شود. 

سرانجام مجمع انتخابات هیات ترای اتلون استان کرمانشاه پس از گذشت ۱۹ ماه،  امروز (۳۰ خرداد) با حضور رئیس فدراسیون و مسئولین ورزش استان برگزار شد و مهدی حقی با کسب اکثریت آراء توانست به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شود. 

در این مجمع مهدی حقی و فاطمه واحدی دو کاندیدای احراز پست ریاست هیات ترای اتلون استان کرمانشاه بودند که پس از اعلام برنامه هایشان رای گیری برای انتخاب یکی از این دو کاندیدا آغاز شد. 

مجمع هیات ترای اتلون استان کرمانشاه ۱۸ عضو داشت که از این تعداد ۱۷ نفر در مجمع حضور داشتند و رای خود را به صندوق انداختند که پس از شمارش آراء مهدی حقی توانست با کسب ۱۲ رای موافق از مجموع ۱۷ رای ماخوذه برای مدت چهار سال سکان هدایت این هیات را بدست گیرد. 

رئیس جدید هیات ترای اتلون استان کرمانشاه در این مجمع در تشریح مهمترین برنامه‌های پیش روی خود برای ترای اتلون کرمانشاه اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم ما در این هیات توجه به اخلاق گرایی و حاکم کردن اخلاق بر تمام فعالیت‌ها است. 

مهدی حقی افزود: به منظور رشد و توسعه این رشته و حل مشکلات آن در استان از همه ظرفیت‌ها و خرد جمعی بهره خواهیم گرفت. 

وی با تاکید براینکه برنامه‌ریزی کوتاه مدت و بلندمدت در دستور کار هیات خواهد بود، عنوان کرد: با داشتن یک برنامه مدون و راهبردی و شناخت و آگاهی نسبت به وضعیت موجود می توانیم برای توسعه و رشد این رشته هدفگذاری کنیم. 

رئیس هیات ترای اتلون کرمانشاه با بیان اینکه تمام درآمدها و مخارج هیات شفاف سازی خواهد شد، گفت: به منظور شرکت در رقابت‌های لیگی و پیشبرد برنامه‌های هیات اسپانسر و حامی مالی جذب خواهیم کرد. 

وی از برنامه ریزی برای تقویت زیرساخت‌ها و امکانات این هیات هم خبر داد و افزود: در حوزه استعدادیابی و پرورش نخبه‌ها و قهرمانان برنامه‌هایی را با مشارکت هیات‌های شهرستانی اجرایی می‌کنیم. 

حقی در پایان به ظرفیت مرز برای توسعه این رشته در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: باتوجه به همجواری کرمانشاه با کشور عراق، می توانیم در قالب توریسم ورزشی رویدادهای مشترکی را با ورزشکاران عراقی برگزار کنیم. 

همچنین با کسب اکثریت آراء اعضای مجمع، نازنین رحمانی به عنوان نایب رییس، آزاده کوهدره‌ای به عنوان خزانه دار، علیرضا محبی زنگنه، مهدی سیف الله پور و سیدسجاد طباطبایی به عنوان عضو هیات رئیسه هیات ترای اتلون کرمانشاه انتخاب شدند. 

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شـماره تمـاس 091-0041-0040
پسـت الـکترونیـکی info@ofoqkermanshah.ir
آدرس پسـتی کرمانشاه - کسری، مقابل مرکز خدمات سلامت شهری حاج مصظفی منصوبی، پلاک۵۷