تبلیغ در افق کرمانشاه

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

سایت خبری افق کرمانشاه بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای خبری استان کرمانشاه ، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.

 

انواع فضاهای تبلیغاتی در سایت افق کرمانشاه:

نمایش جایگاه ها در حالت موبایل:

 

نمایش جایگاه ها در صفحه متن خبر:

 

 

۱– تعرفه ها

مکان تبلیغات توضیحات ابعاد بنر هزینه یک ماه (تومان)
جایگاه A صفحه نخست ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
جایگاه B صفحه نخست ۲,۲۷۰,۰۰۰ تومان
جایگاه C صفحه نخست ۳,۲۸۰,۰۰۰ تومان
جایگاه D صفحه نخست ۲.۰۶۲.۰۰۰ تومان
جایگاه F صفحه نخست ۲,۷۲۰,۰۰۰ تومان
جایگاه M صفحات خبر ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
جایگاه N صفحات خبر ۳,۷۲۰,۰۰۰ تومان
جایگاه S صفحات خبر ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

 

 

 

 

 

۲– رپورتاژ آگهی:

رپورتاژ آگهی مقاله‌ای تبلیغاتی است که در سایت افق کرمانشاه قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. لینک رپورتاژ شما به مدت یک هفته در جایگاه لینک ویژه سایت درج میگردد و بعد از آن هم برای همیشه در آرشیو باقی می ماند.

تعرفه رپورتاژ آگهی + (یک هفته لینک ویژه از تمامی صفحات)          ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان

 

 

۳- ساختمان پزشکان: