تاریخ انتشار : 1400/02/30 - 0:07

 کد خبر: 1050

باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را بطور ضمنی تایید کرد

باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا بطور ضمنی تایید کرد که مشاهدات اشیاء پرنده ناشناس (UFO) حقیقت دارد و دولت توضیحی برای آن‌ها ندارد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش ایسنا وبه نقل از ان‌وای، او به شایعاتی مبنی بر اینکه ایالات متحده‌ی آمریکا محلی مخفی برای بیگانگان و فضاپیماهایشان دارد خندید و آن‌ را رد کرد.

رئیس جمهور سابق ایالات متحده در تماسی ویدئویی در برنامه‌ی “The Late Late Show” که اوایل روز سه‌شنبه پخش شد به شوخی به مجری برنامه، جیمز کوردن گفت: زمانی که حرف از بیگانگان می‌شود موضوعاتی وجود دارد که نمی‌توانم روی آنتن بگویم.

حقیقت این است که من وقتی وارد دفتر ریاست جمهوری شدم پرسیدم آیا آزمایشگاهی وجود دارد که ما در آن فضایی‌ها و فضاپیما نگه‌داری کنیم؟ و آن‌ها بعد از کمی تحقیقات جواب دادند: نه

اما موضوعی که حقیقت دارد این است که آثار و موارد ضبط شده‌ای از اشیا ناشناخته در آسمان وجود دارد که ما نمی‌دانیم چه هستند. ما نمی‌توانیم توضیحی برای نحوه‌ی حرکت آن‌ها و مسیرشان پیدا کنیم این اشیاء الگوی مشخص قابل توصیفی ندارند.

من فکر می‌کنم مردم هنوز به طور جدی می‌خواهند بفهمند این اشیاء ناشناخته چه هستند اما من امروز چیزی برای گزارش کردن به شما در این مورد ندارم. باراک اوباما این حرف‌ها را در حالی زد که نظر خودش در این مورد را بیان نکرد.

نیروی دریایی مدت‌هاست که صحت ویدئوهای منتشر شده توسط جت‌ها جنگنده را تایید کرده است برخی از آن‌ها به گونه‌ای حرکت می‌کردند که متخصصین حوزه‌ی هوانوردی را گیج می‌کردند.

باراک اوباما همچنین درمورد زندگی شخصی‌ خود صحبت کرد و گفت که وقت بیشتری با همسر و فرزندانش می‌گذارند.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه