تاریخ انتشار : 1400/02/30 - 9:31

 کد خبر: 1062

تجمع بزرگ حمایت از مردم فلسطین در کرمانشاه برگزار می‌شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری تجمع بزرگ حمایت از مردم فلسطین (پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت) در کرمانشاه خبر داد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، در این اطلاعیه آمده است: فلسطین قهرمان با تمام وجود در برابر رژیم غاصب تجمع بزرگ حمایت از مردم فلسطین در کرمانشاه برگزار می‌شودصهیونیست ایستاده و با قامت استوار از قدس شریف قبله اول مسلمین دفاع می‌کند و فرزندان مقاوم فلسطین و پرورش یافتگان مکتب حاج قاسم سلیمانی، شهید عزیز قدس، مصمم هستند طومار ننگین رژیم صهیونیستی را در هم بپیچند.

این اطلاعیه می‌افزاید: اگر چه سردمداران استکبار در برابر این همه سبعیت و وحشیگری و شهادت مظلومانه کودکان و زنان فلسطینی سکوت اختیار کرده اند، ولی ملت‌های آزاده دنیا بیش از هر زمانی این جنایات را محکوم کرده و تنفر خویش را از این رژیم کودک کش ابراز داشته اند.

مردم انقلابی کرمانشاه همگام با سایر ملت ها، از امُّ القرای جهان اسلام با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خویش را از جنایات ددمنشانه اسرائیل غاصب ابراز داشته و اعلام خواهند کرد که فلسطین تنها نیست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از مردم فهیم و انقلابی کرمانشاه درخواست دارد با رعایت دقیق مسائل بهداشتی در این مراسم شرکت کرده و پیام حمایت خود را از فلسطین مظلوم و جبهه مقاومت اسلامی به دنیا مخابره کنند.

زمان: پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ – ساعت ۱۰ صبح
مکان: مقابل مسجد جامع کرمانشاه


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه