تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 2:37

 کد خبر: 114

هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت مردم در انتخابات نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تلاش و تحرک جریانات سیاسی را موجب تقویت حضور مردم در در انتخابات دانست و تاکید کرد: هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت مردم در انتخابات نخواهد بود.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

 حسین خوش اقبال در نشست با تنی چند از دبیران احزاب و جوانان اصلاح طلب استان اظهار داشت: فعالان حزبی و سیاسی علیرغم گلایه های خود جزو وفادارترین نیروهای انقلاب و نظام اسلامی بوده اند و باید برای رضایتمندی این گروه‌ها تلاش شود.

خوش اقبال با اشاره به اقدامات دولت در بخش های عمرانی و زیرساختی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تلاش های فراوانی داشته، اما میوه آن را نتوانستیم خوب بچینیم و امیدواری ها را تقویت کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت بود، افزود: باید بتوانیم مسیر روشنی همراه با تعامل پیش ببریم تا مانع از استمرار مشکلات شویم و این مسیر از طریق انتخابات میسر است که بهترین راه حل تغییر شرایط است.

خوش اقبال با ابراز امیدواری از روی دادن اتفاقات مطلوب در روزهای آینده برای کشور تاکید کرد: بدون شک حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب عقب رانده شدن دشمنان خارجی و تقویت اقتدار و صلابت ملی خواهد شد.

وی با اینکه می‌توان با رویدادهای مثبت حضور مردم را در انتخابات تقویت کرد، افزود: هیچ جریانی برنده کاهش مشارکت در انتخابات نخواهد بود، اما بعضا حرکت هایی می‌بینم که مصداق گل بخودی است.

خوش اقبال در ادامه با تقدیر از دغدغه مندی های احزاب گفت: اگر چه به واسطه شرایط بیماری کرونا امکان برپایی نشست و دیدارها محدود شده، اما باید دغدغه های فعالان حزبی را شنید و واقعیت ها را بازگو کرد.

در این نشست “کوروش شهبازی” دبیر انجمن اسلامی معلمان، “شریفه حق شناس”دبیر مجمع بانوان اصلاح طلب،”فرشید سلطانی” عضو شورای حزب کارگزاران سازندگی و “مهدی فتاحیان”دبیر حزب اسلامی کار نقطه نظراتی را درباره شرایط کشور و وضعیت انتخابات خرداد ماه  ارائه کردند.

انتهای پیام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه