تاریخ انتشار : 1400/03/01 - 15:30

 کد خبر: 1193

فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش معارفه شد

امروز در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سلیمان طاهری بعنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش معرفی شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش معارفه شدمراسم با بیان اینکه امروز تمام دنیا از توان نظامی جمهوری اسلامی هراس دارند، گفت: قدرتی که در فلسطین امروز شاهد آن هستیم به برکت وجود فرماندهان سپاه و ارتش و نیرو‌های نظامی و انتظامی ماست.

وی افزود: آنچه معادلات دشمنان را بر هم زده وحدت و یکپارچگی نیرو‌های نظامی و انتظامی ما است و امروز شاهد هستیم رژیم صهیونیستی کاملا در منطقه و جهان شکست خورده است.

امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش در کنار سایر نیرو‌های نظامی همواره خدمتگزار مردم بوده و در شرایط حساسی همچون زلزله و سیل مردم را تنها نگذاشتند و همواره پشتیبان مردم بوده اند.

آیت الله علما همچنین انتخابات را تجلی اقتدار ملی دانست و گفت: شرکت در انتخابات وظیفه مهمی است که همگان باید به آن عمل کنند.

در این مراسم امیر سلیمان طاهری بعنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه ای غرب ارتش معرفی و از زحمات امیر فرهاد آریانفر فرمانده پیشین این قرارگاه تجلیل شد.

لازم به ذکر است امیر فرهاد آریانفر بعنوان معاون عملیات نیروی زمینی ارتش معرفی شده است.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه