تاریخ انتشار : 1400/03/02 - 20:45

 کد خبر: 1281

مدیر جدید حوزه علمیه خواهران کرمانشاه معرفی شد

در مراسمی مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه معرفی شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

مدیر جدید حوزه علمیه خواهران کرمانشاه معرفی شدبه گزارش صدا وسیما مرکز کرمانشاه ،مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در آئین تکریم و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان گفت: رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در این برهه مسیر حکیمانه را برای مردم ترسیم کرده است که با اطاعت از فرامین معظم له  ،کشور مان از این مسیر بسیار با اهمیت به سلامت عبور می‌کند.
حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور سپس به مساله فلسطین و مبارزات آنان اشاره کرد و گفت: دوره سخت مبارزه به پایان رسیده و شهد شیرین استقامت در جهان اسلام ریشه دوانده است.
وی به نقش روحانیون و طلاب از سال‌های دفاع مقدس تا به امروز اشاره کرد و گفت: توسعه حوزه‌های علمیه نقش مهمی در شکل گیری تمدن اسلامی داشته است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: هیچ مساله‌ای بالاتر از هدایت الهی نیست و همین  موضوع باعث شد انقلاب مردم ایران به رهبری امام (ره) در سال ۵۷ دنیا را متحیر کند.
آیت الله علما بر تقویت حوزه‌های علمیه استان تاکید کرد و گفت: طلاب مبلغه، امروز در ابعاد وسیع جامعه نقش بسزایی ایفا می‌کنند. 
در پایان این مراسم از خدمات ۴ ساله حجت الاسلام فاضلی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران قدردانی و حجت الاسلام گودرزی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان معرفی شد.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه