تاریخ انتشار : 1400/03/03 - 13:43

 کد خبر: 1337

دست مهربانی ۴۵ هزار پدر معنوی بر سر ایتام و فرزندان محسنین

از ابتدای اجرای پویش ایران مهربان تاکنون ۴۵ هزار پدر معنوی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان کرمانشاه را برعهده گرفته اند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پویش ایران دست مهربانی ۴۵ هزار پدر معنوی بر سر ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهیمهربان از نیمه دوم سال ۹۹ و با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به اجرا درآمده است.

نصوری با بیان اینکه هم اکنون بیش از هشت هزار فرزند یتیم و محسنین در استان کرمانشاه تحت حمایت کمیته امداد هستند، افزود: این نهاد توانسته از ابتدای اجرای این پویش تاکنون بیش از ۴۵ هزار پدر معنوی برای این فرزندان جذب کند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان کرمانشاه با جذب این تعداد پدر معنوی جدید، رتبه نخست کشوری در این پویش را کسب کرده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حداقل کمک به هر یتیم در پویش ایران مهربان ۲۰ هزار تومان است، اظهار داشت: مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها و یا سایت الکترونیکی ekram.emdad.ir، ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۳ و همچنین تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ از درگاه‌های مشارکت خیران نیک اندیش در این پویش به شمار می‌رود.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه