افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31712 تعداد نوشته های امروز : 37×
پیش از دریافت پیامک یا تلفن برای دریافت واکسن مراجعه نکنید
04 خرداد 1400 - 11:19
شناسه : 1399

دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۷۰ سال به بالا، از این شهروندان خواست پیش از دریافت پیامک یا تماس تلفنی برای تزریق واکسن مراجعه نکنند.

پ
پ

به گزارش افق کرمانشاه در این اطلاعیه آمده است:

واکسیناسیون گروه‌های سنی مطابق سند ملی و هم زمان با سراسر کشور در استان البرز در حال انجام است.

از یکم خرداد ثبت نام گروه سنی بالای ۷۰ سال شامل افرادی که متولد ۱۳۳۰به قبل از آن هستند نیز آغاز شده است این عزیزان می‌توانند برای دریافت نوبت واکسن در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام نمایند.

واکسن به تعداد گروه های هدف اعلام شده در دسترس است و همه افراد ثبت ‌نام شده به صورت هوشمند نوبت‌دهی خواهند شد و محل و زمان دقیق واکسیناسیون به هر فرد از طریق پیامک یا تماس تلفنی  اعلام می‌شود.

به منظور افزایش رضایت مندی  و جلوگیری از ایجاد تجمعات ، پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون فقط بر اساس پیامک نوبت دهی پذیرای مراجعین محترم هستند لذا مراجعه حضوری شهروندان به پایگاه های واکسیناسیون جهت اخذ نوبت نیاز نیست.

ساعت تلقیح واکسن در این پایگاه ها تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت لذا نیاز به حضور افراد دارای نوبت در ساعات اولیه صبح نیست . نوبت دهی به صورت هوشمند و بر اساس اولویت سنی به نحوی انجام می‌شود تا از ایجاد تجمع و تراکم افراد در پایگاه جلوگیری به عمل آید.

در کلیه پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون تیم های بهداشتی درمانی و تکنسین‌های فوریت های پزشکی مستقر هستند، بنابراین حضور یک نفر به عنوان همراه افراد سالمند کفایت می‌کند و حضور افراد بیشتر موجب تجمع و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد شد.

۴۷۲۳۱

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شـماره تمـاس 091-0041-0040
پسـت الـکترونیـکی info@ofoqkermanshah.ir
آدرس پسـتی کرمانشاه - کسری، مقابل مرکز خدمات سلامت شهری حاج مصظفی منصوبی، پلاک۵۷