افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31078 تعداد نوشته های امروز : 28×
تمرکز تبلیغات انتخابات بر رسانه ها و فضای مجازی است
04 خرداد 1400 - 15:53
شناسه : 1411

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه :با برنامه ریزی‌های وزارت ارتباطات بیشتر تمرکز فضای تبلیغات در رسانه‌ها و فضای مجازی خواهد بود.

پ
پ

رسانه ها در فضای انتخابات امید آفرین باشندبه گزارش افق کرمانشاه ،حسین خوش اقبال گفت: رعایت قانونمداری و بی طرفی را دو اصل مهم مجریان انتخابات عنوان کرد.
وی با بیان اینکه کسانی که بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبند باید بدانند که هیچ جایگزینی برای صندوق رای نمی‌توان داشت گفت: تاریخ انقلاب اسلامی نمونه‌های برجسته‌ای از دوره‌هایی را به  یاد دارد که اراده ملت از طریق صندوق رای به کرسی نشست و بر اساس این تجارب باید از این حق قانونی نهایت بهره برداری را کرد.
معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه باید در عرصه انتخابات احساس مسئولیت کنند افزود: باید تا حد ممکن به افزایش شور و نشاط انتخاباتی کمک کنیم.
حسین خوش اقبال در ادامه با اشاره به تدارکات انجام شده برای برگزاری انتخابات در شرایط بیماری کرونا گفت: بیش از یکسال است که مجموعه وزارت کشور و شورای نگهبان برای حفظ سلامت مردم مطالعه و بررسی داشته اند که در نهایت منتج به افزایش دو ساعته مهلت اخذ رای شد و نظر بر این است که آغاز اخذ رای در این انتخابات زودتر انجام شود.
وی با اشاره به امواج  مایوس کننده شبکه‌های معاند برای دلسردی کردن مردم گفت: رسانه‌ها به عنوان کانال‌های آگاهی بخش جامعه، نقش تعیین کننده‌ای در انتخاباتی شدن و حرارت گرفتن فضای سیاسی کشور  دارند.
رئیس ستاد انتخابات استان افزود: باید تلاش کنیم با اعتماد سازی و امید آفرینی، اثر بخشی و کارایی صندوق رای در سرنوشت کشور بازنمایی شود و این مهم در گرو کار حرفه‌ای و منسجم رسانه‌ها است.
حسین خوش اقبال با اعلام آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از هفتم خرداد ماه خاطر نشان کرد:تلاش می‌کنیم که با بهره گیری از تجارب مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم، اتخاذ تدابیر مناسب و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سلامت مردم و مجریان برگزاری انتخابات محافظت کنیم.  

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.