افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 30924 تعداد نوشته های امروز : 31×
شما نظر دادید: رضایت نسبی و گلایه‌ها از واکسیناسیون گروه‌های دارای اولویت
05 خرداد 1400 - 12:18
شناسه : 1479

نظرخواهی افق کرمانشاه از کاربران درباره واکسیناسیون سالمندان نشان می دهد رضایت نسبی درباره این اقدام وزارت بهداشت وجود دارد و البته نگرانی از کمبود واکسن و بروز بی نظمی و شلوغی صف تزریق واکسن در برخی از مراکز مورد اشاره کاربران بود.

پ
پ

به گزارش افق کرمانشاه، هفته گذشته نظرسنجی افق کرمانشاه در ارتباط با برآورد واکسیناسیون سالمندان در کشور از منظر کاربران با استقبال خوب مخاطبان همراه بود.

در این نظرسنجی از کاربران خواسته شده بود اگر به عنوان سالمند و واجد شرایط، واکسینه شده‌اید، و یا اینکه همراه سالمندی در این پروسه حضور داشته‌اند، تجربه خود را بیان کرده و بگویند رضایت و یا نارضایتی‌شان چرا و چگونه بوده است؟

به نظر می رسد چند نگرانی عمده در پاسخهای کاربران مشخص و معلوم بود.

یکی از نگرانیها را کاربری که خود را فردوسی توسی معرفی کرده است بیان کرده و می گوید سرعت انجام واکسیناسیون رضایتبخش نیست. کاربر دیگری معتقد است زمان آغاز واکسیناسیون دیر بوده و کاربر دیگری اینطور از نوبت دهی اظهار نارضایتی کرده است: «هفته گذشته اعلام کردن به ما که نوبت پدر اول هفته آینده است با توجه به سن ۷۹حالا شنبه زنگ زدیم میگن اول هفته آینده.»

تعداد زیادی از کاربران هم با اعلام رضایت نسبت به عملکرد وزارت بهداشت در ارائه واکسن کرونا می گویند از این کار رضایت داشته و از مسولان و دست اندرکاران تقدیر و تشکر می کنند.

کاربری در این باره نوشته: من پدر ومادر ۹۱ ساله و۸۱ ساله ام رو برا واکسن بردم بجز اطلاع رسانی که بهتر بود مراکز واکسناسیون مانند مراکز تست کرونا که جلو در مراکز بهداشت نصب شده، پروسه واکسن زدن بسیار سریع و محترمانه بود. دست شون درد نکنه.

برخی کاربران هم عملکرد وزارت بهداشت را با آمریکا و آلمان مقایسه کرده و می گویند سرعت واکسیناسیون رضایتبخش نیست.

البته در این بین ابراز نارضایتی برخی کاربران درباره اینکه صف نوبت واکسن شلوغ بوده و دچار مشکل شده بودند هم گلایه داشتند. یکی از کاربران نوشته: نهایت بی نظمی…..برای مادر من sms آمد، وقتی مراجعه کردیم گفتند مرکز عوض شده، با مراجعه به مرکز جدید، گفتند sms و ساعت مهم نیست و باید در صف بایستید، صف دستکم ۱۵۰ نفره….

البته یکی از دغدغه های اصلی کاربران که اعلام کرده بودند ترس از این است که واکسن به آنها نرسد و کم بیاید.

کاربری در این باره نوشته: «پدرم رو ثبت نام کردم دقیقا روز اولی که ۸۰ سال به بالا رو گفتند ثبت نام کنید تا این ساعت که ۸۰ سال به بالاها به گفته خودشون تموم‌شد و ۷۵ ساله ها رو شروع کردند هیچ تماسی نگرفتند. هرچی هم پیگیر شدیم هیچ. چند نفر دیگه رو هم میشناسم که دقیقا همین داستان رو دارند. اخه شما که یک برنامه ریزی ساده رو نمیتونید انجام‌بدید نباید مسئولیت می گرفتید .»

۴۷۲۳۱

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.