تاریخ انتشار : 1400/03/05 - 18:44

 کد خبر: 1498

جزییات برقراری بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو جانبازان به صورت اقساطی

سرپرست اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید اعلام کرد: ایثارگرانی که از بنیاد حقوق و مستمری دریافت می‌کنند می‌توانند بیمه شخص ثالث و بدنه وسایل نقلیه خود را از بیمه دی بدون پیش پرداخت و با اقساط ۱۲ ماهه تهیه کنند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه و به نقل از «ایثار»، جعفر واحدی با اشاره به خدمات رفاهی به ایثارگران در زمینه خودرو گفت: در راستای ارائه خدمات به ایثارگران معزز با انعقاد تفاهم‌نامه بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت بیمه دی ایثارگرانی که از بنیاد حقوق و مستمری دریافت می‌کنند می‌توانند بیمه شخص ثالث و بدنه وسایل نقلیه خود را نزد بیمه دی بدون پیش پرداخت و با اقساط ۱۲ ماهه خریداری نمایند.
وی افزود: بیمه دی علاوه بر تخفیف قانونی دو و نیم درصد در بیمه شخص ثالث و تا ۷۰ درصد در بیمه بدنه تخفیف مضاعف و حق بیمه تقسیطی ۱۲ ماهه برای ایثارگران در نظر گرفته است. ایثارگران عزیز می‌توانند برای درخواست صدور بیمه‌نامه‌های مذکور برای خودروی خود و یا سایر اعضای خانواده به شعب بیمه دی و یا نمایندگی‌های طرف قرارداد آن شرکت مراجعه کنند یا از طریق سایت شرکت بیمه دی به www.dayins.com می‌توانند جهت تهیه بیمه‌نامه خودرو ثبت‌نام نمایند تا کارشناسان جهت صدور بیمه‌نامه با این عزیزان تماس بگیرند.
سرپرست اداره کل تسهیلات رفاهی با بیان اینکه این بیمه‌ها شامل خودروهای سبک و سنگین می‌شود و امکان صدور بیمه‌نامه برای بیش از یک خودرو نیز با توجه به میزان دریافتی میسر است، گفت: هزینه بیمه‌نامه‌های صادره برای ایثارگران حقوق و مستمری‌بگیر از بنیاد در صورت تکمیل فرم درخواست اقساطی و رضایت ایثارگر به صورت ۱۲ قسط مساوی از حقوق آنان کسر و پرداخت می‌شود.
واحدی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت بیمه دی تلاش می‌کنند در آینده نزدیک تمام بیمه‌نامه‌ها به صورت الکترونیکی صادر شود، افزود: ایثارگران حقوق‌بگیر از بنیاد می‌توانند فعلاً به سه روش، درگاه الکترونیکی به نشانی didarapp.ir، شعب و نمایندگی‌های طرف قرارداد بیمه دی و بنیاد مربوطه و اخذ فرم خرید بیمه‌نامه و رضایت کسر از حقوق نسبت به تکمیل و تأیید آن توسط بنیاد مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه بیمه‌نامه‌های شخص ثالث و بدنه ایثارگران بدون پرداخت هزینه‌ای تحت پوشش بیمه عمر مانده بدهکار است، گفت: ایثارگران غیر حقوق‌بگیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز می‌توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر ایثارگری به شعب و یا نمایندگی‌های بیمه دی مراجعه و ضمن بهره‌مندی از تخفیفات مذکور بیمه‌نامه ثالث را با پرداخت ۲۵ درصد نقد و اقساط ۶ ماهه و بیمه‌نامه بدنه را بدون پیش پرداخت و با اقساط ۱۲ ماهه و سایر امتیازات آن تهیه فرمایند.
سرپرست اداره کل تسهیلات رفاهی در پایان خاطرنشان کرد: ایثارگران عزیز می‌توانند با تماس با شماره ۱۶۷۱ شرکت بیمه دی سؤالات خود را مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند و در زمان وقوع حادثه بدون نیاز به مراجعه حضوری طرفین امکان اعلام خسارت و پرداخت خسارت با تشکیل پرونده الکترونیک از طریق نشان اینترنتی www.plink.ir/ImOa فراهم است.

۲۳۵۲۳۱


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه