افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31072 تعداد نوشته های امروز : 22×
مطالبات گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شد
06 خرداد 1400 - 20:48
شناسه : 1569

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پرداخت کامل مطالبات گندمکاران کرمانشاهی خبر داد.

پ
پ

مطالبات گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شدبه گزارش افق کرمانشاه ، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای فصل خرید  تاکنون ۶ مرکز خرید تضمینی در استان کرمانشاه کار خرید  بیش از ۱۲ هزار و ۴۰۰   تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را در مناطق گرمسیر استان انجام داده اند.
ماشاءاله ارویسی افزود: هر کیلوگرم گندم با کیفیت با نرخ مصوب پنجاه هزار ریال از کشاورزان خریداری شده است.
وی ارزش گندم‌های خریداری شده ثبت شده در سامانه بانک کشاورزی را معادل ۵۱۹ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال  اعلام کرد و افزود: بانک عامل با پرداخت بیش از ۴۳۲ میلیارد و ۳۲۲ میلیون  ریال، صددرصد مطالبات کشاورزانی را که تا تاریخ دوم خرداد ماه گندم خود را به مراکز خرید تضمینی تحویل داده اند  به حساب آنان واریز کرده است.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه همچنین از خرید بیش از ۳۱ هزار و ۸۳۷ تن  گندم کشاورزان مناطق گرمسیری بصورت توافقی و نقدی توسط کارخانه‌های تولید ماکارونی کشور خبر داد و گفت: با احتساب این میزان، مجموع  خرید گندم در استان تا ششم خرداد ماه، بیش از ۴۴ هزار  ۲۵۱ تن است.
وی همچنین از آغاز برداشت گندم در مناطق معتدل استان تا چند روز آینده خبر داد و از کشاورزان خواست به هنگام مراجعه به مراکز خرید تضمینی، با در دست داشتن کارت ملی حتما شماره حساب فعال بانک کشاورزی متعلق به خود را نیز به مراکز خرید تضمینی ارائه نمایند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.