تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 2:46

 کد خبر: 172

خانه صنعت کرمانشاه نتیجه را به حریف آبادانی خود واگذار کرد

کرمانشاه – ایرنا – در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم خانه صنعت کرمانشاه نتیجه را به نماسازان آبادان صدرنشین گروه واگذار کرد تا ماندن یا سقوط این تیم به هفته پایانی کشیده شود.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم‌های فوتسال خانه صنعت و نماسازان آبادان شامگاه چهارشنبه در کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این تیم مهمان بود که توانست در دیداری پرگل با حساب ۷ بر ۶ میزبان خود را شکست دهد.

در این دیدار پرگل مهدی دهقان (۳ بار)، مسعود شکربیگی (۲ بار) و سعید مهدی آبادی برای خانه صنعت کرمانشاه گلزنی کردند و علیرضا غبیشاوی (۳ بار)، فرهاد فلامرزی و افشین علیزاده هر کدام ۲ بار و پوریا عبداللهیان نیز گلزنان نماسازان آبادان بودند.

نماینده آبادان با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و صعود خود را به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی قطعی کرد، تیم خانه صنعت نیز با همان ۱۰ امتیاز در مکان ششم و یکی مانده به آخر جدول رده بندی گروه اول قرار گرفت.

خانه صنعت در حالی متحمل این شکست خانگی شد که در صورت پیروزی حضورشان در لیگ دسته اول فصل آینده قطعی می‌شد اما با این نتیجه همه چیز به مسابقه آخر کشیده شد.

نماینده فوتسال کرمانشاه دوشنبه ۲۷ اردیبهشت مهمان عقاب تبریز تیم دوم جدول رده بندی خواهد بود، تنها راه ماندن خانه صنعت در لیگ دسته اول پیروزی مقابل نماینده تبریز است که برای صعود به دور بعدی تلاش می‌کند.

شاهین کرمانشاه دیگر نماینده فوتسال کرمانشاه در لیگ دسته اول است که با احراز تخلف سفیر گفتمان تهران ۱۴ امتیازی شد و با قرار گرفتن در رده سوم گروه ماندنش در فصل آینده لیگ را قطعی کرد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه