تاریخ انتشار : 1400/03/09 - 18:25

 کد خبر: 1738

نشست برنامه ریزی بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) درکرمانشاه

در نشست برنامه ریزی بزرگداشت سی و دومین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) برنامه های سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی در کرمانشاه تشریح شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

اعلام برنامه های سالروز رحلت امام خمینی (ره) در کرمانشاهبه گزارش افق کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در نشست برنامه ریزی بزرگداشت سی و دومین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در همه جهان زبانزد است  خاطر نشان کرد: این مسئله مرهون نگاه معنوی و توام با بصیرت و شناخت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است.
آیت الله علما افزود: امام حق بزرگی بر گردن همه ما دارد چرا که ایشان یک حیات طیب، طاهر و الهی داشتند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به انتخابات شورا‌ها و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم اشاره کرد و گفت: انتخابات مسئله مهمی است و  همه ما باید حضوری پرشور در انتخاب داشته باشیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست گفت: مراسم سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) ساعت ۱۱/۳۰ دقیقه روز چهاردهم خرداد   با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مسجد جامع کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  در سایر شهرستانهای استان ،غیر از سرپل ذهاب که دروضعیت قرمز کرونا قرار دارد برگزار می شود.
سروری به مراسم ویژه سالروز  ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، شهادت امام جعفر صادق (ع) و قیام ۱۵ خرداد در سیزدهم خرداد ماه در حسینیه ثاراله سپاه نبی اکرم (ص) هم اشاره کرد.
وی افزود: روز ۱۶ خرداد ماه مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) نیز هیات‌های مردمی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از مسجد آیت الله بروجردی تا مسجد جامع عزاداری خواهند کرد.  
 امیری مدیر کل صدا و سیما مرکز کرمانشاه نیز در این نشست از پخش ویژه برنامه‌های سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و ۱۳ ساعت برنامه با ۱۳ عنوان در بخش‌های خبر، سیما، صدا و فضای مجازی خبر داد.


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه