افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 20 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31871 تعداد نوشته های امروز : 0×
مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت اصفهان تشکیل نشد
24 اردیبهشت 1400 - 2:46
شناسه : 186

اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اصفهان گفت: مجمع عمومی عادی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت این استان به دلیل حد نصاب نرسیدن سهامداران در جلسه تشکیل نشد.

پ
پ

 علی صبوحی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: جلسه مجمع عمومی عادی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت اصفهان امروز ساعت ۱۳ به صورت مجازی برگزار شد اما با گذشت یک سال از زمان مقرر تعداد افراد به حد نصاب نرسید و این جلسه تشکیل نشد.
وی بیان کرد: ساعت ۱۴ با نظر اعضا هیات رییسه جلسه برگزاری مجمع به روز دیگری موکول شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اصفهان با بیان اینکه زمان جلسه آینده مجمع عمومی به اطلاع سهامداران می رسد، تصریح کرد: جلسه مجمع در نوبت دوم با حضور هر تعداد از سهام شرکت قانونی بوده و برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: یک‌ میلیون و ۸۰۶ هزار و ۹۲۸ نفر روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کردند که رای آنان در انتخاب هیات مدیره شرکت سرمایه گذار سهام عدالت مهم است.
به گفته وی بزرگ‌ترین انتخابات اقتصادی استان اصفهان بر اساس مصوبه شورای عالی بورس، روز شنبه هیجده اردیبهشت با حداقل ۵۰ درصد واجدین شرایط پیش بینی شده بود.
به گزارش ایرنا، هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی با رای سهامداران انتخاب می شوند و افراد دارای سهام‌عدالت که مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کردند، در این انتخابات شرکت می کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شـماره تمـاس 091-0041-0040
پسـت الـکترونیـکی info@ofoqkermanshah.ir
آدرس پسـتی کرمانشاه - کسری، مقابل مرکز خدمات سلامت شهری حاج مصظفی منصوبی، پلاک۵۷