تاریخ انتشار : 1400/03/11 - 15:08

 کد خبر: 1876

سفر به کرمانشاه ممنوع…

رئیس پلیس راه استان از ممنوعیت سفر به کرمانشاه در تعطیلات نیمه خرداد خبر داد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

سفر به کرمانشاه ممنوعبه گزارش افق کرمانشاه ، سرهنگ  محمد حیدری با اشاره به اینکه متخلفان بین ۵ تا ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی می‌شوند  گفت: محدودیت سفر به کرمانشاه و دیگر استان‌های کشور از ساعت ۱۲ ظهر فردا (چهارشنبه – ۱۲ خرداد) آغاز و تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۷ خرداد ادامه خواهد داشت.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه این تصمیم بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال می‌شود گفت: طرح ممنوعیت در سفر‌های بین استانی بدون توجه به رنگ بندی شهر‌ها  اجرا می شود  و در سفرهای درون استانی هم ورود و خروج در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه سیاست پلیس در مرحله اول ارشاد و راهنمایی شهروندان است خاطرنشان کرد: چنانچه افراد بر سفر غیرمجاز خود اصرار ورزیده و به توصیه‌های و راهنمایی‌های ماموران بی توجه باشند برای ورود به شهر‌های قرمز مبلغ ۱۰ میلیون ریال و برای ورود به شهر‌های نارنجی نیز مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه خواهند شد.
وی همچنین از استقرار ماموران پلیس راه و انتظامی در مبادی وردی شهر‌های مختلف استان کرمانشاه در این مدت خبر داد.

سرهنگ حیدری  گفت: ممنوعیت سفر شامل سیستم حمل و نقل عمومی مانند هواپیما، اتوبوس ، قطار، خودرو‌های انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی و حمل کالا‌های اساسی نمی‌شود.


برچسب ها : , , , , ,
ارسال دیدگاه