تاریخ انتشار : 1400/03/12 - 9:48

 کد خبر: 1908

دستگیری جاعل حرفه‌ای در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از دستگیری جاعل حرفه‌ای و سابقه دار اسناد و مدارک در این شهرستان خبر داد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا یاری در تشریح این خبر گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس دستگیری جاعل حرفه‌ای در اسلام آبادغربشهرستان اسلام آبادغرب مبنی بر فعالیت یک جاعل حرفه‌ای در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در تحقیقات خود موفق به شناسایی منزل مسکونی فرد جاعل در یکی از روستا‌های اسلام آبادغرب شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.

سرهنگ یاری خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده یک دستگاه کامپیوتر که در حافظه آن تعداد زیادی مدارک جعل شده مربوط به ادارات دولتی و مدارک و گواهینامه‌های مختلف موجود بود به همراه یک دستگاه چاپگر رنگی مخصوص چاپ کارت الکترونیکی شناسایی، گواهینامه و عابر بانک کشف شد.

رئیس پلیس اسلام آبادغرب اظهار داشت: همچنین تعدادی ورق فلزی آماده جهت جعل پلاک خودرو، تعداد زیادی اسناد مالکیتی و کارت سوخت خودرو‌های مختلف، بیش از ۵۰ جلد شناسنامه که اسامی و مشخصات آن‌ها توسط مواد شیمیایی محو شده بود، تعدادی کارت ملی، ۱۰ برگ مدرک فنی و حرفه‌ای جعلی به اسامی افراد مختلف، چندین برگ گواهی حضور در جبهه و بسیج فعال با مهر و امضاء جعلی سپاه پاسداران از منزل متهم کشف شد.

سرهنگ یاری از دستگیری جاعل حرفه‌ای و معرفی او به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.


برچسب ها : , , , , , , ,
ارسال دیدگاه