تاریخ انتشار : 1400/03/12 - 11:42

 کد خبر: 1916

ثبت‌نام کارگاه‌های تابستانی کانون کرمانشاه آغاز می‌شود

ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به صورت مجازی، همزمان با سراسر کشور از ۲۹ خرداد آغاز می‌شود.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کرمانشاه، ثبت‌نام این کارگاه‌ها در پایگاه ثبت‌نام کارگاه‌های تابستانی کانون کرمانشاه آغاز می‌شودمجازی کانون به نشانی kpf.ir تا روز ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ادامه دارد.

بر این اساس، زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی و… از روز ۱۵ تیر و پایان آن ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اعلام شده است.

علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده، محدودیت جغرافیایی برای ثبت‌نام وجود ندارد و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

یادآوری می‌شود این کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار خواهد شد.


برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه