افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31078 تعداد نوشته های امروز : 28×
آماده سازی صد نقطه برای تبلیغات انتخاباتی در شهر کرمانشاه
12 خرداد 1400 - 12:49
شناسه : 1920

مدیر زیباسازی شهرداری کرمانشاه از آماده سازی بیش از ۱۰۰ نقطه برای تبلیغات کاندیدا‌های شورای شهر در انتخابات پیش رو خبر داد.

پ
پ

به گزارش افق کرمانشاه، احسان احمدی نصر گفت: همه ساله در ادوار مختلف انتخابات، در ایام تبلیغات آماده سازی صد نقطه برای تبلیغات انتخاباتی در شهر کرمانشاهکاندیدا‌ها شاهد آلودگی بصری در سطح شهر هستیم که علاوه بر نازیبایی منظر شهری، زحمات نیرو‌های خدمات شهری را چند برابر می‌کند.

وی افزود: در همین رابطه چند سالی است بحث ایجاد فضا‌های انتخاباتی در سطح شهر مطرح شده تا با ایجاد این فضا‌ها هم امکان انجام تبلیغات کاندیدا‌ها در سطح شهر فراهم شده و هم منظر شهری دچار مشکل نشود.

مدیر زیباسازی شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: به این منظور بیش از ۱۰۰ نقطه در سطح شهر کرمانشاه شناسایی و آماده سازی شده تا کاندیدا‌های شورای شهر و ستاد انتخاباتی آن‌ها از این نقاط برای انجام تبلیغات خود استفاده کنند.

احمدی نصر با اشاره به گونی پیچ کردن پایه‌های پروژه مونوریل کرمانشاه، گفت: پایه‌های مونوریل برای تبلیغات مناسب نیست، اما متاسفانه در دوره‌های گذشته شاهد نصب پوستر کاندیدا‌ها بر روی این پایه‌ها با استفاده از تفنگ هیلتی (میخ کوب بتن) بودیم که این امر موجب می‌شود ضمن ایجاد آلودگی بصری، این سازه‌ها به لحاظ ساختاری هم دچار مشکل شوند.

وی گفت: در همین رابطه امسال ستون‌ها را گونی پیچ کرده ایم که آسیبی به سازه‌ها وارد نشود و امکان انجام تبلیغات بر روی همین گونی‌ها فراهم باشد.

مدیر زیباسازی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: از همه کاندیدا‌های شورای شهر و ستاد‌های تبلیغاتی آن‌ها می‌خواهیم در ایام تبلیغات مراقب سیما و منظر شهری باشند و بدانند که اولین گام برای اینکه حسن نیت خود را در خدمت به شهر و مردم شهر نشان دهند، حفظ همین سیما و منظر شهری است.

احمدی نصر تاکید کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا و نیز کاهش هزینه‌های تبلیغات توصیه می‌شود کاندیدا‌ها بیشتر از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغاتشان استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.