تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 4:30

 کد خبر: 378

اختصاص ۶۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد‌های تولیدی کرمانشاه

در قالب طرح «تام» ۶۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به منظور تامین مالی پروژه‌های دارای اولویت بخش صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه اختصاص پیدا کرد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، رییس اداره طرح و برنامه سازمان صمت استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: وزارت اختصاص ۶۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد‌های تولیدی کرمانشاهصنعت، معدن و تجارت طی تفاهم نامه‌ای با بانک‌های صنعت و معدن و صادرات مبلغ ۲۷ هزار میلیارد تومان اعتبارات در بخش تولید منعقد کرده است.

فیض جعفری سهم استان کرمانشاه را از این اعتبارات ۶۵۰ میلیارد تومان برآورد کرد و افزود: از این مبلغ که معادل ۲/۴ درصد سهم کشور است، ۲۰۰ میلیارد تومان در بخش سرمایه ثابت و ۴۵۰ میلیارد تومان در بخش سرمایه در گردش تخصیص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: اولویت اصلی این منابع در مرحله اول برای پرداخت تسهیلات و تامین منابع مالی برنامه‌های مرتبط با استفاده از ظرفیت‌های واحد‌های تولیدی محصولات منتخب، نهضت ساخت داخل (جایگزینی واردات)، فعال سازی واحد‌های راکد و توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار می‌باشد.

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صمت استان اظهار داشت: متقاضیان واجد الشرایط می‌توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس http://behinyab.ir زیر بخش تامین مالی (تسهیلات طرح تام) مراجعه و ثبت نام کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه