تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 4:30

 کد خبر: 390

توزیع ۸۰۰بسته معیشتی میان مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه

با مشارکت مدیران،روسای ادارات و سازمان‌ها و معاونان و مدیران ستادی استانداری، یک میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جهت تهیه بسته‌های معیشتی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان جمع آوری شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش صداوسیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: با همکاری و کمک‌های مومنانه توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی میان مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاهمدیران استان ۸۰۰بسته معشیتی بین اقشار کم برخوردار و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان توزیع شد.

نجفی مهر افزود: از این مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰میلیون آن توسط مدیران ستادی استانداری و مدیران استان و مابقی نیز توسط مدیران و کارکنان کمیته امداد(ره) استان تهیه شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با شروع ماه مبارک رمضان و در لبیک به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه اقدامات بسیار خوبی در استان صورت گرفت و استاندار کرمانشاه نیز از مدیران خواستند که در اجرای این طرح نقش فعالی داشته باشند.

لازم به ذکر است ۲۰ اردیبهشت ماه نیز با کمک استانداری، کمیته امداد و بنیاد مستعضفان هزار بسته معیشتی و ۵۰۰تبلت میان دانش آموزان و مددجویان استان توزیع شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه