تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 4:51

 کد خبر: 414

کشتی‌گیر ملی‌پوش کرمانشاهی تحت عمل جراحی قرار گرفت

کرمانشاه – ایرنا – معاون توسعه امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه «علی دلفانی» کشتی‌گیر کرمانشاهی به علت آسیب وارد شده در بیمارستان طالقانی کرمانشاه بستری شده است، گفت: این کشتی‌گیر هم‌اکنون در اتاق عمل قرار دارد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

«جلال عزیزی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن ابراز تاسف از حادثه به وجود آمده، افزود: «علی دلفانی» بعد از تمرین در یک باشگاه خصوصی و پلمب شده از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب شده و به بیمارستان منتقل شد.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای این کشتی‌گیر جوان و آینده‌دار کرمانشاه گفت: فعالیت همه باشگاه‌ها در زمان کنونی خلاف قانون است و این قوانین به همه باشگاه‌ها ابلاغ شده اما متاسفانه این باشگاه در شهرستان صحنه که پلمب هم شده بود به صورت غیرقانونی فک پلمب می‌شود که با خاطیان هم برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در رده‌های سنی مختلف از ۶ تا ۱۵ فروردین در کرمانشاه جهت حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ ترکیه برگزار شد که در این اردو سه کشتی‌گیر کرمانشاهی به نام‌های «علی دلفانی»، «میلاد حاله‌کبودی» و «سجاد حق‌پور» حضور داشتند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه