تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 12:09

 کد خبر: 495

داوطلبان شوراها نتیجه صلاحیت خود را از فرمانداری مهاباد دریافت کنند

مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: تمامی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای مهاباد، خلیفان و گوگ تپه برای دریافت نتیجه بررسی صلاحیت خود به فرمانداری مراجعه کنند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

عارف خدرلو روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور نتیجه بررسی صلاحیت توسط هیات عالی نظارت آذربایجان غربی اعلام و به صورت محرمانه تحویل داوطلبان خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی داوطلبان تا ساعت ۱۸ عصر امروز می توانند ضمن در دست داشتن مدارک شخصی نتیجه بررسی صلاحیت خود را دریافت کنند.

فرماندار مهاباد اظهار داشت: کاندیداهای تایید صلاحیت شده تا زمان شروع قانونی تبلیغات انتخابات حق هیچگونه تبلیغی در فضای مجازی و غیرمجازی اعم از دیوار نویسی، چاپ بنر، پوستر، تراکت و سایر اقداماتی را که به نوعی تبلیغات محسوب می‌شود، ندارند.

خدرلو با بیان اینکه تجمع و  گردهمایی برای سخنرانی در منازل نیز برای تبلیغ انتخاباتی با توجه به وضعیت مقابله با کرونا ممنوع است گفت: کاندیداها طی یک زمانبندی مشخص مجاز به انجام تبلیغات انتخاباتی هستند و حتما باید بر اساس آن عمل کنند.

وی تاکید کرد: هرگونه تبلیغات زود هنگام توسط هیات بازرسی رصد و به مراجع مربوطه اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش ایرنا، امسال ۱۹۷ نفر در سطح شهرستان مهاباد برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند، که از این تعداد ۱۶۰ نفر شامل ۲۲ خانم و ۱۳۸ مرد برای شهر مهاباد، ۲۶ نفر شامل چهار خانم و ۲۲ آقا برای شهر گوگ تپه و ۱۱ نفر مرد نیز برای شهر خلیفان بودند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان باسراسر کشور در این شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

مهاباد ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه