تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 13:01

 کد خبر: 505

باند کیف قاپی در کرمانشاه منهدم شد

کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سه سارق کیف قاپ با تلاش ماموران پلیس خبر داد و گفت: اعضای باند به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت اعتراف کردند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

سرهنگ “علیرضا دلیری” روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از وقوع چند فقره کیف قاپی توسط سرنشینان یک دستگاه سواری پراید در سطح شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان در یک عملیات پلیسی موفق به شناسایی یک نفر از سارقان شده و وی را در شهرک پردیس دستگیر کردند.

سرهنگ دلیری افزود: ماموران در ادامه و با انجام کارهای اطلاعاتی مخفیگاه ۲ همدست دیگر وی را در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و نسبت به دستگیری آنها نیز اقدام کردند. 

رییس پلیس شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت شامل ۱۰ مورد کیف قاپی و پنج مورد موبایل قاپی اعتراف کردند.

وی در پایان با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان چهار دستگاه موبایل مسروقه و یک تیغه شمشیر کشف و خودروی آنها نیز توقیف شد، از معرفی آنها به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگاور کشف شد 

فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۲ محموله قاچاق شامل لوازم آرایشی و سویا به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ “عنایت فلاحی” به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه و پلیس آگاهی شهرستان در عملیات هایی جداگانه موفق به توقیف ۲ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از توقیف خودروها نسبت به بازرسی آن ها اقدام و در نتیجه ۱۵ تن سویا و پنج هزار عدد لوازم آرایشی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ فلاحی در پایان و با بیان اینکه ارزش محموله های قاچاق کشف شده به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال می رسد، از دستگیری ۲ نفر و معرفی آنها به دستگاه قضایی خبر داد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه