تاریخ انتشار : 1400/02/24 - 14:05

 کد خبر: 523

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: حضور در انتخابات یک تکلیف است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح برای هر ایرانی یک تکلیف است.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش ایرنا مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های این هفته نمازجمعه ایرانشهر با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات اظهارداشت: انتخاب درست و آگاهانه بدور از هر گونه گرایش مذهبی، جناحی، قومی و طایفه‌ای باعث توسعه، رشد و پویایی جامعه در عرصه های مختلف می‌شود. 

وی انتخابات پرشور و انتخاب درست را از اقدامات مهم آینده کشور در حوزه شوراهای شهر و ریاست جمهوری عنوان کرد و افزود: انتخابِ درست در پیشبرد امور بسیار مهم است، لذا آحاد مردم بدانند که در انتخابات با انتخاب درست نقش مهمی در عمران و آبادانی کشور و شهر خود دارند. 

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر بیان کرد: اگر انتخاب خوبی نداشته باشیم شرایط همین که است خواهد بود، شما در سطح شهر واقعا تحولی می‌بینید اما اگر برای شورای شهر افراد متخصص و دلسوز انتخاب کنید حتما شهر آباد خواهد شد. 

وی به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین اشاره کرد و گفت: امت اسلامی باید در کنار مردم فلسطین باشند و آنها  را حمایت کنند. 

مولوی کریم زایی  با تاکید بر اینکه باید در شرایط کنونی جهان به هر طریق ممکن حمایت و پشتیبانی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنیم افزود: اگر نسبت به مساله فلسطین و قدس شریف بی‌تفاوت باشیم آمریکا و اسرائیل جسورتر خواهند شد و جنایات بیشتری را تحمیل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه پناه بردن به قرآن کریم قرار گرفتن در مسیر هدایت الهی است اظهارداشت: در این راستا با اجرای دستورات قرآن کریم از جمله اقامه نماز و ادای فریضه زکات مسیر درست را برای خود انتخاب کنیم.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه