تاریخ انتشار : 1402/11/18 - 15:52

 کد خبر: 56482

حضورمان در انتخابات برای ساختن ایران قوی‌تر ضروری است

استاندار کرمانشاه با دعوت از دانش‌آموزان رای اولی برای مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات پیش رو، گفت: حضور تک تک ما در انتخابات نقش تعیین کننده‌ای در توسعه کشور و استان و ساختن ایران قوی‌تر دارد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

 محمدطیب صحرایی، امروز(۱۸ بهمن) در “جشن ستارگان” و آیین تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و رای اولی که با حضور دانش‌آموزان سرآمد مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی در منطقه و دنیا، گفت: این اقتدار به برکت انقلاب اسلامی به دست آمده و امروز ایران اسلامی زیر سایه انقلاب قدرتمند است.

 وی ادامه داد: روزگاری ما وقتی به دکتر می رفتیم ناچار بودیم با ایما و اشاره علائم بیماری خود را به پزشکان بنگلادشی و پاکستانی و هندی بگوییم و امروز به برکت انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی سرآمد هستیم.

وی به ظرفیت های استان در حوزه درمان اشاره کرد و گفت: بیمارستان بهارستان کرمانشاه که از پیمانکار تحویل گرفته شده و در حال تجهیز است، احتمالا تا بهار سال آینده افتتاح خواهد شد که پیشرفته ترین بیمارستان درمان سرطان در کشور است.

 وی با اشاره به ظرفیت‌های زیاد کرمانشاه در حوزه گردشگری سلامت، ادامه داد: در بیمارستان امام رضا(ع) شهر کرمانشاه سال گذشته ۲۰۰ جراحی مغز تنها برای بیماران خارجی انجام شده است.

صحرایی به پیشرفت های حوزه دفاعی هم اشاره کرد و ادامه داد:  اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران جنگ تحمیلی به ما سیم خاردار برای دفاع از خودمان نمی دادند و امروز موشک‌های نقطه زن ساخته شده توسط جوانان ایرانی، دشمنان را در شعاع سه هزار کیلومتری هدف قرار می دهند.

صحرایی تاکید کرد: اقتدار کنونی ایران اسلامی با تلاش و کوشش ما بیشتر خواهد شد، لذا باید از هرآنچه در توان داریم برای اقتدار بیشتر ایران اسلامی مضایقه نکنیم.

صحرایی در ادامه دانش‌آموزان رای اولی را به مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات پیش رو دعوت کرد و افزود: انقلاب به من و شما حق داده که خودمان سرنوشت خودمان را تعیین کنیم، لذا تک تک ما با حضور در انتخابات می توانیم نقش تعیین کننده‌ای در آینده کشور و استان داشته باشیم و این موضوع اهمیت مشارکت پرشور در پای صندوق های رای را نشان می‌دهد.

صحرایی با تاکید بر حضور گسترده در انتخابات و انتخاب چهره‌های اصلح عنوان کرد: همه باید با مشارکت پررنگ در انتخابات در جهت رسیدن به ایران قوی‌تر گام برداریم.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه