تاریخ انتشار : 1402/12/09 - 12:50

 کد خبر: 57621

چه کسی پشت «رل قرمز» می‌نشیند؟

بایرن‌مونیخ گزینه‌های جذاب زیادی برای انتخاب جانشین توماس توخل دارد و باید یکی را برای نیمکت مربیگری‌اش انتخاب کند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

باورش سخت است که بایرن فصل را بدون جام به پایان می‌برد. دو هفته قبل اعلام شد که بایرن در پایان فصل راهش را از توماس توخل جدا خواهد کرد. با همه این‌ها هنوز مشخص نیست چه کسی جایگزینش خواهد شد. چند نام در رسانه‌ها به عنوان جانشین توخل مطرح شده است. بیایید با جزئیات به آنها نگاه کنیم.

هانس دیتر فلیک (بدون باشگاه)

سرمربی سابق بایرن که می‌تواند جایگزین توخل شود. درست است، کار در تیم ملی آلمان تأثیر خوبی بر شهرت فلیک نداشت. از طرفی اولین حضور فلیک روی نیمکت بایرن بسیار موفقیت‌آمیز بود. باشگاه مونیخی تحت هدایت فلیک به هر آنچه می‌توانست دست یافت. فلیک را یکی از نامزدهای سرمربیگری بارسلونا نیز می‌نامند. پینی زهاوی، مدیر برنامه‌های این مربی رابطه خوبی با خوان لاپورتا، رئیس باشگاه کاتالانی، دارد.

زین‌الدین زیدان (بدون باشگاه)

سرمربی فرانسوی از سال ۲۰۲۱ بدون تیم بوده است. این مربی فرانسوی اخیرا عنوان کرد که دوست دارد به دنیای مربیگری برگردد. زیدان در صحبت‌هایی گفت: دلم برای فوتبال تنگ شده است و دوست دارم به فوتبال برگردم. نمی‌دانم چه زمانی، اما قطعا زمانش به‌زودی فرا خواهد رسید. نشریه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت اشاره کرد که بایرن علاقه‌مند کار با زیدان است.

ژابی آلونسو (بایر لورکوزن)

این مربی اسپانیایی تیم بزرگی در لورکوزن ساخت. همه چیز آنقدر عالی است که خیلی از تیم‌ها به دنبال جذب او هستند. آلونسو می‌تواند با تجربه قهرمانی در بوندسلیگا به بایرن‌مونیخ برود. گزینه دیگری نیز برای این مربی وجود دارد و آن هم تیم جانشینی یورگن کلوپ در لیورپول است.

ژوزه مورینیو (بدون باشگاه)

ژوزه ابتدای سال ۲۰۲۴ از رم اخراج شد و اکنون در حال استراحت است. با این حال طبق گزارش بیلد، مورینیو در حال یادگیری زبان آلمانی است. اکنون این مربی بدون تیم است و مدیر برنامه‌های او به طور فعال در حال تبلیغ موکلش است.

سباستین هوینس (اشتوتگارت)

سباستین برادرزاده اولی هوینس، رئیس سابق بایرن، است. او مربیگری تیم جوانان بایرن را بر عهده داشته است و پس از آن با هوفنهایم همکاری داشت و آوریل ۲۰۲۳ به عنوان سرمربی راهی اشتوتگارت شد و تا اینجا خوب ظاهر شده است؛ آنقدر خوب که فقط بایرلورکوزن و بایرن‌مونیخ در جدول رده‌بندی بوندسلیگا بالاتر از اشتوتگارت‌اند. اشتوتگارت تیم بسیار جالبی است و گل‌های زده زیادی دارد.

اونای امری (آستون‌ویلا)

می‌دانید کدام تیم در حال حاضر چهارم در رده لیگ برتر است؟ آستون‌ویلا با اونای امری در رده چهارم است. کار باکیفیت این مربی اسپانیایی بی‌تاثیر نبوده و او حالا در جمع مدعیان سرمربیگری بایرن قرار دارد. درست است که امری تجربه حضور در بوندسلیگا را ندارد اما زیدان هم چنین است.

منبع: اسپورت

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , , ,
ارسال دیدگاه