تاریخ انتشار : 1402/12/09 - 12:51

 کد خبر: 57627

اسطوره یونایتد از دلیل افت رونالدو در ضربات سر گفت

بازیکن سابق منچستریونایتد از افت کریستیانو رونالدو در گلزنی با ضربات سر صحبت و از چنین چیزی ابراز تعجب و شگفتی کرد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

کریستیانو رونالدو در فصل جاری با النصر عملکرد بسیار خوبی داشته است. این فوق ستاره پرتغالی در ۲۲ بازی موفق به زدن ۲۱ گل شده است ولی تنها دو گل او با ضربه سر به ثمر رسیده است. این در حالی است که او استاد ضربات سر  و حرکات هوایی است.

به نوشته سایت عربی کوره، دوایت یورک، بازیکن سابق منچستریونایتد گفت: پایین‌آمدن آمار گلزنی کریستیانو رونالدو با ضربات سر تعجب‌آور است؛ به‌ویژه اینکه او از نسلی است که در کارهای هوایی و ضربات سر تبحر داشتند. به نظرم بنزما هم در الاتحاد با چنین مشکلی مواجه است.

او ادامه داد: گل‌زدن با ضربات سر نیاز به تمرین زیاد و ترس‌نداشتن از آسیب‌دیدگی دارد. به نظرم یکی از دلایل کم‌شدن گلزنی با ضربات سر این است که مثل قبل اعتمادی به توپ‌های عرضی نیست و اینکه ارسال‌های دقیقی توسط بازیکنان کناری و هافبک‌ها نمی‌شود.

الاهلی بیشترین گل را از ضربات سر در فصل جاری زده است. این تیم روی ۶۴ ضربه سر موفق به زدن ۱۲ گل شده است. الهلال با یازده و النصر با ۱۰ گل از ضربات سر بعد از الاهلی بهترین عملکرد را در فصل جاری داشته‌اند.

البته در جدول رده‌بندی لیگ عربستان وضعیت متفاوت‌ است؛ چرا که الهلال با ۵۹ امتیاز در صدر قرار دارد و النصر هم با ۵۲ امتیاز در رده دوم ایستاده است. الاهلی هم با ۴۳ امتیاز در رده سوم است.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه