تاریخ انتشار : 1402/12/09 - 18:52

 کد خبر: 57645

مطالبه‌گری دانشجویان نقش مهمی در توسعه کرمانشاه دارد

استاندار کرمانشاه گفت: مطالبه‌گری جریان دانشجویی می‌تواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت و حرکت رو به جلو استان داشته باشد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

محمد طیب صحرایی در نشست هم اندیشی با دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان عنوان کرد: برگزاری تریبون‌ها و کرسی‌های آزاد اندیشی و گفت وگوهای هدفمندی که در فضای دانشگاهی و دانشجویی برگزار می‌شود نه تنها هیچ آسیب و خدشه‌ای به فضای فرهنگی، اجتماعی و امنیتی استان وارد نمی‌کند، بلکه یکی از عوامل تقویت امنیت پایدار و حرکت فرهنگی اثرگذار در استان کرمانشاه محسوب می‌شود.

وی افزود: اکنون و پس از برگزاری انتخابات می توان با راه اندازی این تریبون‌های آزاد در فضای دانشجویی و با حضور منتخبان مردم در مجلس، به تعالی و پویایی هر چه بیشتر استان کمک کرد.

مدیر ارشد استان گفت: مطالبه‌گری جریان دانشجویی بی‌گمان می‌تواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت و حرکت رو به جلو استان داشته باشد.

صحرایی در ادامه به دستاوردهای سفرهای شهرستانی برای استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بیشتر مصوبات سفرهای شهرستانی محقق شده است.

وی در ادامه از گازکشی به تمامی شهرهای استان و سبز شدن کرمانشاه خبر داد و گفت: گازرسانی به ازگله به عنوان تنها شهر باقی مانده، یکی از مصوبات سفرهای شهرستانی بود که این طرح در بهار امسال آغاز و امروز به بهره‌برداری رسید.

استاندار کرمانشاه گازرسانی به نقاط مرزی را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و گفت: گازرسانی به روستاهای مرزی و یا بسیار صعب العبور مانند هجیج و هانی گرمله از افتخارات ماندگار و عظیم جمهوری اسلامی است.

 وی توسعه زیرساخت‌های استان در حوزه‌های مختلف را از اولویت‌های مدیریت ارشد استان دانست و گفت: یکی از این زیرساخت‌ها، گاز است و امروز به لطف الهی همه شهرهای استان و ۹۸ درصد از روستاهای ما گازدار هستند.

وی گفت: باند اصلی فرودگاه استان هم که دیگر قابل بهره‌برداری نبود، در حال بازسازی است و تا ابتدای تابستان آماده بهره‌برداری می‌شود.

 صحرایی خاطرنشان کرد: کرمانشاه تنها استانی است که قرارداد مرحله اول با قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) در زمینه رفع تنش آبی روستاها را به اتمام رسانده و قرارداد دوم هم با ۱۲۰۰ میلیارد تومان بسته شده است.

وی در پایان از دانشجویان دعوت کرد تا با مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات یازدهم اسفند و انتخاب نمایندگانی در شان و جایگاه والای کرمانشاه، به تعالی و پیشرفت استان کمک کنند.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه