تاریخ انتشار : 1400/02/27 - 9:37

 کد خبر: 802

روابط عمومی محور امیدآفرینی، انسجام و تفاهم قوی با مردم است

استاندار کرمانشاه: فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات ضمن تسهیل امکان ارتباط با مخاطبان، محور انسجام، وفاق، همدلی، همراهی و تعامل و تفاهم قوی با مردم هستند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روابط عمومی محور امیدآفرینی، انسجام و تفاهم قوی با مردم استروز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از فعالان، تلاشگران و خدمتگزاران متعهد، مسئولیت پذیر، پویا و خلاق این عرصه تقدیر و از نقش آفرینی موثر مدیران و کارکنان روابط عمومی در اطلاع رسانی، آگاهی بخشی، تقویت مشارکت مردم برای تحقق اهداف و انتشار شفاف، تبیین، معرفی و بیان دستاورد‌های ارزنده نظام برای اعتمادزایی و تقویت امید در بین مردم تقدیر کرد.

در ادامه متن این پیام استاندار کرمانشاه آمده است: امروزه نقش پویا و مؤثر روابط عمومی در تنویر افکار عمومی، اطلاع رسانی به موقع، پاسخگویی و همکاری و تعامل سازنده با رسانه‌ها سبب ایجاد همبستگی اجتماعی، تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی و تجمیع ظرفیت ها، امکانات و منابع برای دستیابی به تقاهم قوی با مردم شده است به گونه¬ای که فعالان این عرصه با مشارکت در فرآیند‌های تصمیم سازی و تصمیم گیری ضمن تسهیل فرآیندها، با کارآمدی و پویایی در ساز وکاری مشخص زمینه دریافت خواسته ها و انتظارات مخاطبین را فراهم و با افکار سنجی و تحلیل مناسب، مشاور امین و بازوی توانمند مدیران هستند.

بی شک حضور نیروی انسانی توانمند، شایسته، متعهد و متخصص و دارای مهارت‌های لازم در روابط عمومی¬‌ها سبب ترویج گفتمان تفاهم محور و توسعه آفرین در بین مخاطبین سازمان می‌شود. تلاشگران این حوزه با شناخت و درک متقابل در فرآیندی با محوریت اعتماد زایی و امید آفرینی ضمن برقراری ارتباط با جامعه مخاطب به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به وظایف مدیریتی خود نیز در قالب هنر مردم داری و برپایه اصول اخلاقی و رسالت حرفه‌ای عمل می‌کنند و بر این اساس پیش قراول پویایی هر سازمان روابط عمومی است.

اینک ضمن تبریک فرارسیدن روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های خالصانه و و بیدریغ کلیه فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و ایفای نقش موثر شما عزیزان در مقابله و مبارزه با بیماری کرونا و همراهی با مدافعان و ایثارگران سلامت را ارج نَهم. امیدوارم در سال جاری که انتخاباتی شکوهمند را پیش رو داریم با عنایت خداوند متعال و همراهی، همدلی، حمایت و پشتیبانی تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات و مردم فهیم و شریف استان زمینه مشارکت حداکثری مردم فراهم شود و ضرورت‌ها و اهمیت ویژه شرکت در انتخابات برای مردم تبیین شود. با کوشش مستمر روند بهبود شاخص¬های کمی و کیفی توسعه‌ای نیز را با همراهی فعالان این عرصه با شتاب بیشتری ادامه خواهیم داد تا بالندگی و شکوفایی بیش از پیش این دیار را در پرتوی نظام مقدس اسلامی شاهد باشیم.

       هوشنگ بازوند
    استاندار کرمانشاه


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه