تاریخ انتشار : 1400/02/29 - 13:39

 کد خبر: 999

اعلام نرخ‌های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس در شهر کرمانشاه

نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی شهر کرمانشاه از امروز (۲۹ اردیبهشت) به صورت میانگین حدود ۳۵ درصد افزایش یافت.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ اعلام نرخ‌های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس در شهر کرمانشاهکرایه تاکسی، اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی تحت پوشش این سازمان نسبتا بر اساس میزان تورم، کارشناسی و تدوین شده است، گفت: نرخ‌های کرایه پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری لازم الاجرا می‌باشد.

شهبازی افزود: به منظور آگاهی شهروندان و رانندگان از افزایش نرخ کرایه مصوب در مسیر‌های مختلف تا قبل از تهیه و چاپ برچسب نرخ کرایه، کپی نرخ نامه در اختیار رانندگان قرار خواهد گرفت که به محض آماده شدن، برچسب‌ها نیز بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها و داخل اتوبوس‌ها در معرض دید شهروندان نصب خواهد شد.

وی با بیان اینکه شماره تلفن‌های ۳۸۲۴۶۵۶۵/ ۳۸۲۱۱۹۴۸ و تلفن گویای شبانه روزی ۱۳۳ این سازمان همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات همشهریان خواهد بود، اظهار داشت: بی شک رانندگان حمل ونقل عمومی درون شهری همواره در خدمات رسانی به مردم شریف شهر کرمانشاه پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به خصوص در این ایام شیوع بیماری ویروس کرونا و شرایط بد اقتصادی به شهر و شهروندان یاری رسانده اند.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه