تاریخ انتشار : 1400/03/03 - 13:43

 کد خبر: 1335

تزریق ۷۷ هزار دُز واکسن کرونا در استان کرمانشاه

تا کنون ۷۷هزار دُز واکسن کرونا در استان تزریق شده که بیش از ۵۰ درصد واکسیناسیون در شهرستان کرمانشاه انجام شده است.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشست ستاد مدیریت کرونا با تزریق ۷۷ هزار دُز واکسن کرونا در استان کرمانشاهاعلام این خبر گفت: انجام واکسیناسیون کرونا در استان روند بسیار خوبی دارد و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بین دانشگاه‌های برتر کشور در زمینه تزریق واکسن کرونا قرار دارد.

دکتر ابراهیم شکیبا افزود: همچنین در خصوص راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون با راه اندازی ۳۴ مرکز تجمیعی، در کشور رتبه اول را داریم.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون ۱۱۵ هزار دُز واکسن کرونا به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحویل داده شده و در بین مراکز توزیع شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:علاوه بر ۱۱۷ مرکزی که جهت واکسیناسیون در استان فعال است در بیشتر شهرستان‌ها نیز مراکز تجمیعی واکسیناسیون راه اندازی شده است.

دکتر شکیبا یاداور شد: مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشکده بهداشت امروز کار خود را آغاز کرده است و ۳۳ نفر در قالب ۸ تیم در این مرکز مستقر شده اند، همچنین فردا یک مرکز تجمیعی دیگر به چرخه مراکز تجمیعی واکسیناسیون در منطقه الهیه شهر کرمانشاه اضافه می‌شود.

وی افزود: آماده سازی مرکز خودرویی تزریق واکسن در کرمانشاه در مجموعه ورزشی ۱۵هزار نفری پانزده خرداد به اتمام رسیده و به زودی تزریق واکسن در سه لاین انجام خواهد شد.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه