تاریخ انتشار : 1400/03/08 - 11:30

 کد خبر: 1649

حضور در پای صندوقهای رای وظیفه ای همگانی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از مردم خواست مثل همیشه در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

حضور در پای صندوقهای رای وظیفه ای همگانی استبه گزارش افق کرمانشاه ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های امروز به دفاع از عملکرد شورای نگهبان پرداخت و گفت: احراز نشدن صلاحیت افراد به معنای بی صلاحیتی نیست بلکه این نظر شورای نگهبان است و این افراد می‌توانند در صحنه های دیگری منشا اثر باشند.
آیت الله علما با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب ، تلاش دشمنان تحریم انتخابات بوده است از مردم خواست ، مثل همیشه در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: کسی که رئیس جمهور می‌شود باید با حمایت از جوانان خلاق ، مبتکر و کارآفرین و توجه به معیشت مردم کشور را از مشکلات اقتصادی نجات دهد.
آیت الله علما در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جنگ اخیر اسرائیل با حماس موجب خرد شدن بیشتر اسرائیل شد گفت: این اتفاق از طرفی قدرت ایران  را به منطقه نشان داد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه همچنین  به وقوع خشکسالی و محدودیت منابع آب اشاره  و بر صرفه جویی  در مصرف آب و برق تاکید کرد.

 

دانلود فیلم


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه