تاریخ انتشار : 1400/03/08 - 14:30

 کد خبر: 1661

یکی از خیابان‌های کرمانشاه به نام امام رضا (ع) نام گذاری می‌شود

به مناسبت دهه کرامت یکی از خیابان‌های شهر کرمانشاه به نام امام رضا (ع) نام گذاری می‌شود.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در نشست شورای یکی از خیابان‌های کرمانشاه به نام امام رضا (ع) نام گذاری می‌شودسیاست گذاری بزرگداشت دهه کرامت و برگزاری چهاردهمین دوره‌ی جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید گفت: خیابانی که قرار است مزین به نام امام هشتم (ع) شود باید یک مکان جدید، بدون اسم قبلی و در شأن امام رضا (ع) باشد.

وی با بیان اینکه دین اسلام را شعائر حفظ می‌کند، افزود: یکی از همین شعائر دهه کرامت است که برنامه‌های این دهه باید به نحوی شایسته برگزار شود.

امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: تمامی مسئولان استان کرمانشاه باید برای برگزاری شایسته برنامه‌های دهه کرامت پای کار باشند چرا که منفعت این کار به دین اسلام بر می‌گردد.

آیت الله علما تصریح کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا در سطح جامعه تلاش شود اقدامات جدیدی برای جشن‌های دهه کرامت برنامه‌ریزی و اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در استان به موضوع انتخابات هم اشاره کرد و گفت: تمامی افراد جامعه با سلایق مختلف باید یک ستاد انتخابات باشند، چراکه با حضور در پای صندوق رأی سرنوشت کشور تعیین می‌شود.

اهداء ۴۲ سری جهیزیه به زوج‌های جوان کرمانشاهی

دبیر کانون‌های خدمت رضوی در استان کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده ویژه دهه کرامت گفت: قرار است در این دهه ۴۲ فقره جهزیه شامل ۴ قلم کالای اساسی به زوج‌های جوان کرمانشاهی اهدا شود.

امامیان برگزاری مسابقات قرآنی برای گروه‌های سنی مختلف، کرسی‌های تلاوت قرآن، مسابقه خانواده‌های رضوی، اطعام رضوی، تهیه بسته‌های معیشتی، ویژه‌برنامه‌های مختلف در صدا و سیما و جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) از صدا و سیما را از جمله برنامه‌هایی دهه کرامت در استان کرمانشاه اعلام کرد.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه