تاریخ انتشار : 1400/03/12 - 16:40

 کد خبر: 1934

افتتاح دفتر بسیج تجار، صنعت‌گران و فعالان اقتصادی کرمانشاه

دفتر بسیج تجار، صنعت‌گران و فعالان اقتصادی کرمانشاه امروز با حضور رئیس بسیج اصناف و بازرگانان کشور و جمعی از مسئولان استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه افتتاح شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

به گزارش افق کرمانشاه، کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در آیین افتتاح این دفتر ضمن ابراز افتتاح دفتر بسیج تجار، صنعت‌گران و فعالان اقتصادی کرمانشاهخشنودی از حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان و همچنین رئیس بسیج اصناف و بازرگانان کشور در افتتاح این دفتر، گفت: امروز برای اولین بار و از طریق بسیج اصناف و تجار کرمانشاه مراسم تقدیر از فعالین اقتصادی که طی یکسال گذشته از اقشار آسیب پذیر از شیوع بیماری کرونا و همچنین کادر درمان حمایت مادی و معنوی داشتند تجلیل به عمل آمد.

کاشفی با تاکید بر اینکه فضای خوبی در اتاق بازرگانی کرمانشاه بواسطه راه‌اندازی این دفتر ایجاد شده است، افزود: به نظر می‌رسد نوع همکاری بسیج با اتاق‌های بازرگانی، اتفاق خوبی را برای همه اتاق‌های کشور رقم بزند.

وی با بیان اینکه هدف ما این نیست که صرفا در اتاق بازرگانی یک پایگاه بسیج داشته باشیم، یادآور شد: این همکاری به جهت نقش برجسته‌ای که بسیج در کشور دارد زمینه‌ساز تقویت بعد معنوی اتاق‌های بازرگانی خواهد بود.

کاشفی اظهار داشت: از سوی دیگر عمده افراد خیر عضو اتاق‌های اصناف یا بازرگانی هستند و تعامل دو سویه این خیرین با بسیج بسیار سازنده و سود آن در نهایت برای مردم خواهد بود.

کاشفی به عنوان عضو هیات رییسه اتاق ایران برای کمک به راه‌اندازی این دفتر در سایر اتاق‌های بازرگانی کشور اعلام آمادگی کرد و گفت: با شناختی که از اتاق بازرگانی دارم، دفاتر بسیج اتاق‌های بازرگانی یکی از قوی‌ترین شاخه‌های بسیج کشور خواهد بود.

لازم به ذکر است طی حکمی از سوی دبیرکل بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی ایران کیوان کاشفی برای مدت یکسال به عنوان رئیس شورای تخصصی بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه انتخاب شد.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه