تاریخ انتشار : 1402/11/21 - 2:52

 کد خبر: 56570

صحنه رقابت انتخابات، صحنه امتحان است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه گفت: صحنه رقابت انتخابات، صحنه امتحان است.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

حجت الاسلام و المسلمین غفوری، امروز(۲۰ بهمن) با حضور در جمع نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: با توجه به تعریف اخیر رهبر معظم انقلاب از خواص، جمع حاضر همه از خواص جامعه هستند، بنابراین تکالیف بیشتر و بالاتری دارند و باید مراقبت کنند که جهت‌گیری کلی جامعه در مسیر درست پیش برود.

وی خواص جامعه را اسوه‌های اخلاقی و رفتاری خواند و گفت: انتظار دیگری که از خواص می‌رود این است که مجموع اخلاق و رفتار آن‌ها، برای جامعه نقش الگو را ایفا کند.

امام‌جمعه کرمانشاه با بیان اینکه برای ورود به صحنه‌ای مانند انتخابات باید نیت الهی داشت، اظهار داشت: اگر انسان به‌خاطر خودش به میدان بیاید کار خوبی نیست، اما اگر برای خدا و خدمت به جامعه در انتخابات شرکت کند، بسیار خوب و برای خدا است.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌ها زودگذر است، عنوان کرد: صحنه رقابت انتخابات صحنه امتحان است، پس هرگز رضای هیچ‌کس را بر رضای خدا ترجیح ندهید. این دوره چهار ساله هم تمام می‌شود اما آنچه که برای من و شما می‌ماند، نامه اعمال ما است.

غفوری ضمن ارجح‌دانستن حفظ فضای دوستانه و معنوی، عنوان کرد: رقابت در انتخابات باید رفاقت‌پایه، تکلیف‌پایه، خدامحور، خداسالار، آخرت‌محور و معنویت‌محور باشد و اگر چنین شد در محضر شهدا سربلند خواهیم بود.

انتهای پیام


برچسب ها : , , , , ,
ارسال دیدگاه