تاریخ انتشار : 1400/02/23 - 0:07

 کد خبر: 60

اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز “عید فطر” در کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در روز عید سعید فطر در شهر کرمانشاه خبر داد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: این محدودیت ترافیکی از ساعت شش صبح روز عید فطر در خیابان مدرس کرمانشاه، حدفاصل میدان آزادی تا تقاطع مدرس اعمال خواهد شد.

وی افزود: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر مقابل مسجد جامع، خیابان ها و کوچه هایی که ورودی آنها به سمت خیابان مدرس است شامل محدودیت ترافیکی می شوند.

شیری تصریح کرد: محدودیت توقف در طول خیابان مدرس از ساعت یک بامداد روز عید برای پاکسازی خیابان مدرس از وسایل نقلیه اجرایی شده و هیچ خودرو و موتورسیکلتی در این ساعات حق توقف و پارک در محدوده اعلام شده را ندارد.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه به رانندگان، کسبه و ساکنین محل در مسیر خیابان مدرس توصیه کرد، از پارک خودرو و وسایل نقلیه در مسیر یاد شده خودداری کنند، چرا که وسیله نقلیه آنها به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی ادامه داد: شهروندان می توانند در زمان اجرای طرح محدودیت تردد، از خیابان های مجاور مانند بلوار کوهساری به بلوار افشار طوس و خیابان جلیلی به خیابان شریعتی استفاده کنند.

شیری با بیان اینکه محدودیت ترافیکی تا پایان برگزاری نماز عید، دعا و خطبه ها ادامه خواهد داشت، از شهروندان خواست با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه