تاریخ انتشار : 1400/02/23 - 13:31

 کد خبر: 93

حضور حداکثری در انتخابات باعث تقویت نظام می‌شود

امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر حضور همه افراد در انتخابات، گفت: این حضور باعث تقویت نظام خواهد شد.

افق کرمانشاه (ofoqkermanshah.ir) :

آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه های نماز عید فطر در کرمانشاه با بیان اینکه حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رای موجب عظمت بیشتر نظام جمهوری اسلامی می شود، گفت:  انتخابات آبروی نظام است و باعث تقویت نظام خواهد شد، لذا همه وظیفه داریم در انتخابات حضور پیدا کنیم.

آیت الله علما تصریح کرد: با وجود همه مشکلات و تحریم ها، امروز ایران اسلامی به کشوری مقتدر تبدیل شده و یکی از جلوه های نمایش این عظمت و اقتدار همین حضور در انتخابات است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: در انتخابات دو موضوع بسیار مهم است، یکی اینکه همه واجدین شرایط پای صندوق ها حاضر شوند و رای دهند و دیگر اینکه افراد اصلح را انتخاب کنیم.

وی سپس با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در مورد انتخابات، اظهار کرد: حضور پرشور ما در انتخابات برای انتخاب فردی انقلابی به عنوان رئیس جمهور اهمیت زیادی دارد.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: باید مراقب باشیم فردی را انتخاب کنیم جوانگرا بوده و دلسوز و معتقد به تحول باشد.

وی در ادامه از عید فطر به عنوان جشن بندگی و نماد عبودیت بندگان خدا یاد کرد و افزود: در این روز خداوند رحمتش را بی‌اندازه به بندگان می‌بخشد.

 نماز عید سعید فطر همچنین در تمامی مساجد و آستان مبارک امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان کرمانشاه، با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز اقامه شد.

انتهای پیام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه