افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 31078 تعداد نوشته های امروز : 28×
دوومیدانی کرمانشاه امیدوار به یک تاریخ سازی
23 اردیبهشت 1400 - 13:31
شناسه : 95

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه گفت: هنوز به کسب سهیمه المپیک توسط دونده کرمانشاهی امیدواریم.

پ
پ

احمد روشن زاده در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به کسب مقام نایب قهرمانی توسط پژمان یارولی در مسابقات بین المللی ترکیه، اظهارکرد: این دونده کرمانشاهی چندی پیش در رقابت های بین المللی امام رضا(ع) به میزبانی مشهد که جنبه کسب سهمیه المپیک را نیز داشت، رکورد یک دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه را ثبت کرد که باتوجه به فاصله دو ثانیه ای تا رکورد ورودی نتوانست سهمیه المپیک را بگیرد.

وی افزود: پس از ثبت این رکورد، فرصت دیگری در اختیار این دونده کرمانشاهی داده شد تا در رقابت های بین المللی ترکیه که در روزهای اخیر برگزار شد، بتواند سهیمه المپیک را کسب کند، اما در این رقابت ها هم تنها چند صدم ثانیه رکورد خود را ارتقاء داد.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه افزود: پژمان یارولی در این رقابت ها رکورد یک دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه را ثبت کرد که هرچند رکوردش نسبت به مسابقات بین المللی امام رضا(ع) بهبود پیدا کرده بود، اما کماکان برای رسیدن به سهمیه المپیک فاصله ای دو ثانیه ای دارد.

وی خاطرنشان کرد: با این وجود باتوجه به رکوردهای خوبی که این دونده کرمانشاهی در مسابقات مختلف و تمرینات ثبت کرده، برای مسابقات بین المللی قزاقستان و تایلند اعزام می شود تا دوباره شانس خود را برای کسب سهمیه امتحان کند.

روشن زاده اعلام کرد: این دونده کرمانشاهی تاکنون در تمریناتش توانسته ورودی المپیک را بزند، اما باتوجه به شرایط خاصی که در مسابقات حاکم است، در این شرایط نتوانسته این رکورد را تکرار کند.

وی گفت: باتوجه به شایستگی های خوب این دونده کرمانشاهی، امیدواریم بتوانیم برای اولین بار یک در تاریخ دوومیدانی استان یک المپیکی داشته باشیم.

رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه در ادامه به کسب جایگاه سوم همایون همتی در رقابت های بین المللی ترکیه هم اشاره کرد و گفت: این دونده کرمانشاهی هم در ماده سه هزار متر با مانع توانست به مدال برنز دست پیدا کند که یک افتخار دیگر برای دوومیدانی کرمانشاه بود.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.